Korvis 0 kaupad
Esileht Allahindlused Uued tooted Kohaletoimetamine Teenindus Meist Tellimuse informatsioon Kontaktid
Esileht / Meie ettevõtte kohta
Meie alustasime nagu väike pood , kus müügis olid ainult navid. Neist meie teadsime kõike. Sellest tuligi meie nimetus GPSPRO. Selle tõlge on väga lihtne:

GPS – see on tehnoloogiad , millega meie töötame iga päev ja mis on suures osas meie kaupades.

PRO – see on meie suhe töösse , sest oma kaubast meie teame kõike.

Ja räägime ka teile. 

Täna on GPSPRO-s juba üle kümne kategooria toodet: meilt saab osta nutikellad, droone, kaamerat ja veel targad majad, termokaamerad  Ja veel palju lahedaid asju. Uurige , vaadake , ärge häbenege. Meie armastame ka kõige uuemaid tehnoloogiad ja ka kontrollitud ajaga leiutisi. Neid ühendab see , et nad teevad meie elu paremaks, mugavamaks ja huvitavamaks. Lisavad tilga või terve mere uusi tundeid.

Ja vaadates sellele GPSPRO jääb kitsa valikuga poeks. Uued kategooriad meie lisame väga ettevaatlikult , sest tahame jääda proffideks. Kõik uued esemed meie kontrollime tähelepanelikult, saame kogemust ja just sellepärast saame teile pakkuda just seda, mis teil vaja on.

Vaadates sellele , et meie poe käive 2022 aastas oli 6,5 millioni eurot. Tähendab see , et kliendid hindavad meid , meie kogemusi , kaupa ja klienditeenindust. Meie hindame teie usaldust ja igapäevaga arendame ennast. 2021 aastas meie uuendasime oma poe , kus teie hetkel asute. Lisasime asju , millega teil oleks mugavam seda kasutada.

Uurige , proovige ja andke meile teda , mida teie arvate (gpspro.lv/contacts/ee/). 

shop