Esti
Korvis 0 kaupad
Esileht Allahindlused Uued tooted Kohaletoimetamine Teenindus Meist Tellimuse informatsioon Kontaktid
Esileht / Meie ettevõtte kohta
Meie alustasime nagu väike pood , kus müügis olid ainult navid. Neist meie teadsime kõike. Sellest tuligi meie nimetus GPSPRO. Selle tõlge on väga lihtne:

GPS – see on tehnoloogiad , millega meie töötame iga päev ja mis on suures osas meie kaupades.

PRO – see on meie suhe töösse , sest oma kaubast meie teame kõike.

Ja räägime ka teile. 

Täna on GPSPRO-s juba üle kümne valiku toodet: meilt saab osta nutikellad, droone, kaamerat ja veel targad majad. Ja veel palju lahedaid asju. Uurige , vaadate , ärge häbenege. Meie armastame ka kõige uuemaid tehnoloogiad ja ka kontrollitud ajaga leiutised. Neid ühendab see , et nad teevad meie elu paremaks, mugavamaks ja huvitavamaks. Lisavad tilga või terve mere uusi tundeid. 

Ja vaadates sellele GPSPRO jääb kitsa valikuga poeks. Uued kategooriad meie lisame väga ettevaatlikult , sest tahame jääda proffideks. Kõik uued esemed meie kontrollime tähelepanelikult, saame kogemust ja just sellepärast saame teile pakkuda just seda, mis teil vaja on.

Vaadates selle , et meie poe käive 2019 aastas oli peaaegu üks ja pool millionit eurot , kliendid hindasid meie tööd. Meie hindame teie usaldust ja igapäevaga arendame ennast. 2019 aastas meie uuendasime oma poe , kus teie hetkel asute. Lisasime asju , millega teil oleks mugavam seda kasutada.

Uurige , proovige ja andke meile teda , mida teie arvate (gpspro.lv/contacts/ee/). 

shop